Ripats mobiilile: ametüst, suitsukvarts, must turmaliin ja sterlinghõbe
Selle ripatsi tegemisel kasutasin poolvääriskividena suitsukvartsi, ametüsti ja musta turmaliini kuna nad kõik kaitsevad mobiiltelefoni kiirguse eest. Rohkem nende poolvääriskivide kohta loe siit:

Must turmaliin puhastab negatiivse energia ja muudab selle kasulikuks energiaks. See kristall pakub suurepärast kaitset mobiiltelefonide, elektromagneetiliste lainete, psüühiliste rünnakute ja igasuguste muude negatiivsete energiate vastu. Must turmaliin on eriti kasulik neile, kes kannatavad stressi all. Ta aitab vabaneda negatiivsetest emotsioonidest nagu viha ja armukadedus. Must turmaliin tugevdab immuunsüsteemi, puhastab keha mürkidest ja jääkainetest ning aitab leevendada valu.

Suitsukvarts on maandav kristall, mis toob inimese kahe jalaga maa peale tagasi. Mida tumedam kristall, seda suuremad on tema maandavad omadused. Samuti on see kristall suurepärane negatiivsete energiate neutraliseerija. Seetõttu soovitatakse seda kasutada halva tuju ja depressiooni korral. Suitsukvarts blokeerib ka mobiiltelefonide ja arvutite negatiivset energiat. Lisaks soovitatakse suitsukvartsi nendele inimestele, kel on vaja keskenduda kindlale maisele tegevusele, näiteks maksudeklaratsiooni tegemisele, tudengitel eksamiteks valmistumisele jne. Kuna suitsukvarts on sageli juba looduslikult kiiritatud, siis sobib ta hästi kiiritusega seotud haiguste ja kemoteraapia tagajärgede ravimiseks. Samuti ka päikesepõletustest tulenevate vaevuste leevendamiseks. Suitsukvarts on suurepärane valu leevendaja, ta aitab peavalu korral ning on abiks alakõhu, puusade ja säärtega seotud vaevustest vabanemisel.

Ametüst on transformatsiooni, vaimse kaitse ja puhastuse kivi. Seda kasutatakse halbadest harjumustest vabanemisel kuna tal on puhastav mõju ning ta aitab leida tasakaalu ning mõõdukust. Ametüst on abiks näiteks alkoholismist vabanemisel, samuti suitsetamisest, narkootikumidest, liigsöömisest jne vabanemisel. Samuti toetab ametüst reisimist  ning tänu sellele on hea hoida teda autos, kus ta aitab jõuda reisijal ohutult sihtkohta.  Ametüst kõrvaldab hirmud muutuste ees ja aitab suhtuda tulevikku rahulikult. Eriti kasulik on ametüst lastele, kes oma negatiivseid emotsioone viha-ja raevupursetena väljendavad, sest ametüstil on rahustav ning tasakaalustav toime. Samuti leevendab ta kurbust ja leina ning aitab leppida kaotusega. Kuna ametüst on tugeva puhastava toimega, siis kasutatakse teda geopaatilise stressi (nt. veesooned, elektriliinid jne.) ja negatiivsete keskkonnaenergiate blokeerimiseks. Ametüst leevendab valu, peavalusid, vähendab turseid ja vigastusi. Ta tervendab kopse, hingamisteid, nahka ning seedekulglat.