Roosa opaal
Roosa opaal on suurepärane emotsioonide tervendamise kristall, ta aitab neid, kes kannatavad hirmu, mure või ärevuse all. Ta lahustab stressi  ning toob rahu ja harmooniat. Nagu ka teised opaalid, loob roosa opaal ühenduse eelmiste elude ja nendega seotud haavadega. Ta toob need pinnale ning aitab neid parandada. Roosa opaal on abiks lastele, kes magavad rahutult või kannatavad õudusunenägude all.
Roosa opaal rahustab südant, ta on abiks südamerütmihäirete korral. Tal on ka positiivne mõju kopsudele ning parandab organismi hapniku tarbimise efektiivsust.

Pärlid
Pärlitest ehted on olnud hinnatud läbi aegade. Pärlitest on tehtud enamus pruutide ehetest kuna nad sümboliseerivad truudust, süütust ja puhtust. Kuna pärl kasvab elusorganismi sees ning ta sünnib läbi suurte kannatuste, siis arvatakse, et ta suudab mõista suurt kurbust ja valu. Pärl sümboliseerib hinge küpsemist, tarkust ja valgustumist. Ümmargune pärl on abiks keskendumisel ning ta aitab saavutada ühtsust oma tunnetega. Pärlid on ka naiselikkuse ja aususe sümboliks, nad aitavad tunda end väärikana. Valged pärlid sümboliseerivad süütust ja usku
Kaelakee "Roosa unistus": roosa opaal, mageveepärlid ja sterlinghõbe